Blog o randkach

Wpis

piątek, 07 czerwca 2013

Piersze spotkanie

Na pewno widzieliście ten obraz, gdy w kawiarni siedzi przy stole dwóch, zarówno wyraźnie nerwowy i milczy przez długi czas serwisy randkowe. Ich myśli są praktycznie napisane na ich twarzy. Myśli: "Och, proszę, powiedz coś! To jak! To tortury .... ". Ona myśli: "Dlaczego on nie mówi do mnie? Albo muszę zadawać pytania? Ale nie wiem, co powiedzieć ... Chciałbym, żeby to wszystko się skończyło ... ".

Pierwsza data jest uważana za jedną z najbardziej szukam żony stresujących momentów w nowoczesnym świecie, jednak, że może to być początek najpiękniejszego okresu życia. Pomyśl o tym, kiedy można usiąść spokojnie przy stole i marzy, że będzie wszystko nad tym jak najszybciej.

Dobry dialog - to jak gra w tenisa. Noble pytając siebie pytania, nauczyć się słuchać, nawet jeśli naprawdę chcesz zadać następne pytanie, opowiedzieć swoją historię, lub odpowiedź nie jest tak ciekawy rozmówca. Tylko dialog może pokazać, sex ogłoszenia jak interesujące rozmówcą chcesz prawdziwe, nie wirtualne. Sposób komunikacji, głos, charakterystyczne zwroty frazy może dużo powiedzieć o człowieku jako osobie.


Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
denbalvan
Czas publikacji:
piątek, 07 czerwca 2013 10:46

Polecane wpisy