Blog o randkach

Wpis

piątek, 07 czerwca 2013

Piersza randka

Spotkaj się z osobą, jak przy szczotkowaniu łuk, strzelać jedną cienką warstwę na raz. I nie staraj się przebić cebulę nożem, prosząc niewygodne pytania. Poprzez umieszczenie rozmówcę w niezręcznej sytuacji, pojawia szukam żony się ryzyko wczesnej daty zakończenia.

I pamiętaj, że pierwszy termin nie jest czas na informacje zbyt osobiste, nie pytaj o nią, a nie próbować przejąć inicjatywę na własne oczy, nie powinien mieszkać na ostatnich doświadczeń negatywnych. Nie trzeba na nowo pytania, sex ogłoszenia nie będzie Pan jakieś dobre. Lepiej jest przygotować listę pytań, odpowiedzi, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej rozmówcę. Na przykład: Czy masz pseudonim, i skąd pochodzi? Albo Czego najbardziej nie lubisz w terminach? Aby tego uniknąć w spotkaniu.

Bezpieczeństwo w dniu wiele istotnych szczegółów, ponieważ po raz pierwszy spotkać osobę i być pewien, że to jest niemożliwe, nawet jeśli nie wiesz wiele o nim korespondencyjnie. Spróbuj zorganizować spotkanie tak, że ogłoszenia towarzyskie ona nie pracować przez długi czas, godziny - dwa najwyżej, w miejscu publicznym, np. w kawiarni, w ciągu dnia, co pozwoli Ci zaoszczędzić od niechcianego rozstania się, i pamiętaj, aby poinformować kogoś z bliskich, gdzie i z kim iść na spotkanie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
denbalvan
Czas publikacji:
piątek, 07 czerwca 2013 10:49